Padangų paieška Dealer Finder

Patikros rekomendacijos

Tires Inspection Tips

Netolygus dilimas

Bent kartą per mėnesį iš arti apžiūrėkite padangas, ar nėra netolygaus dilimo požymių. Padangos gali netolygiai dilti dėl netinkamo jų slėgio, netinkamo ratų suvedimo, netinkamo subalansavimo ar pakabos gedimų. Jei šie veiksniai nebus pašalinti, padangos bus gadinamos toliau. Jei pastebėjote netolygų dilimą, pristatykite automobilį artimiausiam Toyo platintojui. Daugeliu atvejų platintojas galės išspręsti problemą, kad padangas galėtumėte naudoti ir toliau.
 
Per stiprus dilimas
 
Kai protektorius yra nudilęs iki 1,6 mm, padanga yra susidėvėjusi ir laikas ją keisti. Kai bus pasiektas toks nudilimo lygis, ant padangų pasimatys integruoti protektoriaus nudilimo indikatoriai, arba nudilimo juostos, kurios atrodo kaip siauros lygios guminės juostelės ant protektoriaus.
 
Apžiūrėkite padangas, ar protektoriuje arba šoninėje sienelėje nėra įstrigusių akmenukų, stiklo gabalėlių, metalo nuolaužų ar kitų svetimkūnių. Jie gali prasiskverbti į padangą ir sukelti oro nuotėkį. Jei vieną iš padangų nuolat reikia pripūsti, kreipkitės į Toyo platintoją patikrinti ir nustatyti, kodėl ji nesandari. Problemos priežastis gali būti padangos, ratlankio arba ventilio pažeidimas.