Padangų paieška Dealer Finder

Didesnio padangos dydžio pasirinkimas

Tarp entuziastų didesnio dydžio padangų pasirinkimas yra viena iš aktualiausių tendencijų. Pasirinkus didesnio skersmens ratus, kuriems reikalingos platesnės padangos su mažesniu aukščio santykiu, pagerėja automobilio valdymo galimybės.


Plus Size

Plus Zero

Padidinkite padangos profilio plotį, sumažinkite aukščio santykį ir išlaikykite tą patį rato skersmenį. Šis pakeitimas padidina sąlyčio plotą ir sumažina protektoriaus profilį, taip pagerinama trauka ir pagreitinama reakcija.Plus One

Šio dydžio padanga turi didesnio pločio profilį ir mažesnį aukščio santykį, ji montuojama ant didesnio skersmens ratlankių. Pasirinkus Plus One, automobiliui, kurio originalioje įrangoje buvo 13 colių ratai, būtų montuojami 14 colių ratai.  

Paprastai Plus One suteikia šiuos pokyčius:
padidina profilio plotį 10 mm; 
sumažina aukščio santykį 10 proc.;
padidina disko skersmenį 1 coliu. Plus Two

Padidinus ratų plotį ir pasirinkus didesnes padangas, pagerinamas ir padangų stabilumas bei sukimo ir manevravimo galimybės. Pasirinkus Plus Two, automobiliui, kurio originalioje įrangoje buvo 13 colių ratlankiai, būtų montuojami 15 colių ratlankiai. 

Paprastai Plus Two suteikia šiuos pokyčius:
padidina profilio plotį 20 mm; 
sumažina aukščio santykį 20 proc.; 
padidina disko skersmenį 2 coliais.

 
Pardavėjai gali suteikti jums papildomos informacijos apie didesnio dydžio padangų pasirinkimą automobiliams su stabdžių antiblokavimo sistema (ABS).