Padangų paieška Dealer Finder

Padangų sukeitimas vietomis

Kartais netolygaus padangų dilimo galima išvengti sukeitus padangas vietomis. Skaitykite savo automobilio instrukciją arba kreipkitės į padangų gamintoją arba Toyo atstovą, kurie padės nustatyti jūsų automobiliui tinkamą padangų sukeitimo režimą.
 

Jei padangos nudilusios nevienodai, kreipkitės į Toyo atstovą patikrinti ir pašalinti bet kokias neteisingo ratų suvedimo , netinkamo subalansavimo arba kitas mechanines problemas, kurios atsirado prieš padangų sukeitimą. Kartais automobilio priekinių ir galinių ratų padangų slėgis yra skirtingas. Po padangų sukeitimo vietomis sureguliuokite oro slėgį atskirose padangose. Daugiau informacijos pateikta skyriuje apie tinkamą slėgį.

Reguliaraus padangų sukeitimo vietomis tikslas yra užtikrinti tolygų visų transporto priemonės padangų dilimą. Prieš sukeisdami padangas vietomis perskaitykite automobilio instrukcijoje pateiktas rekomendacijas dėl padangų sukeitimo. Jei nėra nustatyto padangų sukeitimo vietomis laikotarpio arba režimo, reikėtų apsvarstyti galimybę sukeisti priekines ir galines padangas vietomis, kai jos nudyla 10 proc., arba bent 15 proc. Jei padangos dyla netolygiai, gali tekti sukeisti vietomis dažniau.


Populiarūs padangų sukeitimo vietomis režimai

Kartais padangų negalima sukeisti vietomis laikantis populiariausių režimų. Taip gali būti, jei naudojate vienakryptes padangas su asimetrišku protektoriaus raštu. Taip pat tais atvejais, kai ant priekinių ir galinių transporto priemonės ašių sumontuotos skirtingo dydžio padangos, gali būti taikomi padangų sukeitimo vietomis apribojimai. Skaitykite savo automobilio instrukciją arba apsilankykite pas Toyo platintoją ir pasitarkite dėl šių ypatingų atvejų.